Vyhledat dovolenou

Kam na letní dovolenou v Česku? Tipy pro každého

Kam na letní dovolenou v ČR?
Za opravdovou krásou není třeba jezdit daleko. I v rodném kraji je stále co objevovat. Kam na letní dovolenou v ČR? Máme tady něco pro každého.

Aktivní dovolená

Dovolená na kole

Na válečku u moře vás neužije? Přesně pro vás tu jsou naše tipy na letní dovolenou v ČR. Využijte krásy tuzemské přírody a vyrazte na pobyt plný zdravého pohybu. Co jsme pro vás vybrali?

• Dovolenou v Adršpachu, kde budete moct obdivovat nádherná skalní města

• Pobyty v jižních Čechách, které jsou jako stvořené pro cyklistiku

• Výlet do Beskyd, kde si užijete pořádné výšlapy a krásné výhledy

Wellness pobyty

Karlovy Vary

Dovolená je od toho, aby si člověk řádně odpočinul, no ne? A když už do lázní, tak rovnou do těch nejvyhlášenějších. Vydejte se s námi do oblasti lázeňského trojúhelníku, kde najdete Karlovy Vary, Františkovy a Mariánské Lázně. A až vás procedury omrzí, vyrazte na výlet do hlubokých karlovarských lesů nebo do krásného města Loket.

Dovolená s dětmi

Šumava

Ukažte svým dětem letní krásy Krkonoš, kde najdete dobře značené turistické trasy i nenáročné procházky pro celou rodinu. Uvidíte, že vaše děti si horské dobrodružství zamilují a vypěstují si lásku k přírodě. A nesmíme opomenout jeden důležitý fakt: po pořádném výšlapu už určitě nezbyde žádná přebytečná energie na zlobení!

Romantika v Praze

Praha

V Praze najdete pokaždé něco nového. Objevte tentokrát romantická zákoutí naší metropole. Ztraťte se v malostranských uličkách nebo pozorujte západ Slunce nad Hradem z deky v Riegrových sadech. Dojděte si na romantickou večeři a večer zakončete třeba s vínem na náplavce. I letní Praha má co nabídnout.

Toulky po památkách

Kutná hora

V České republice najdete hned 16 památek světového dědictví UNESCO. Už jste je všechny navštívili? Místo Českého Krumlova, který se v létě stává rájem vodáků, vyrazte tentokrát raději do Kutné Hory, Olomouce nebo Třebíče. :-)

Pro partu přátel

Jižní Morava

Nedokážeme si představit ideálnější místo na dovolenou s kamarády, než je Jižní Morava. Své si tu najde opravdu každý. Oblast Lednicko-Valtického areálu je ideální pro cykloturistiku (ať už tu sportovní, nebo známou taktiku zvanou „od-sklípku-ke-sklípku“), na Pálavě jsou ty nejkrásnější západy Slunce a Mikulov se Znojmem patří mezi vůbec nejmalebnější města u nás. A plán na večer je jasný – vínko ve sklípku nebo přímo na vinici!

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené