Vyhledat dovolenou

Smočte se: Lipno, Nové Mlýny, Vranov

Smočte se: Lipno, Nové Mlýny a ...
Jeli byste se koupat a ideálně do blízkých vod? Teď už nemusíte plavat hodiny mezi hustou smrští možností. Udělali jsme krátkou rešerši, posbírali po firmě několik cenných doporučení a seznam našich oblíbených míst, přehrad a rybníků je na světě.

Nové Mlýny: Koupání 3x jinde

novy mlyny
Proč nás baví vodní dílo Nové Mlýny? Jedná se o tři přehradní nádrže a nekonečno důvodů k návštěvě. Nové Mlýny na řece Dyji jsou ideálním prostředím pro rodinné koupání. Děti se vyřádí na břehu i v hloubce, rybolovu se tu fandí a vyjížďka přes pevnou hráz nebo na lodi bude příjemným zpestřením pobytu. Na Věstonické nádrži si tak zblízka budete moci prohlédnout kostel sv. Linharta, který jako jediná stavba po zatopení vsi Mušov na ostrůvku zůstal. Při západu slunce je to skutečně podívaná.
Pobyt kousek od Brněnské přehrady se snídaní
Uložit

Lipno: Po vodě, silnici i cyklotrasách

a
lipno
V okolí Lipna najdete aktivity, které vás přesvědčí k tomu se brzy vrátit. Lipenská přehrada je místo, kde se vaše děti naučí plavat, na floutrejlové stezce se pořádně rozjezdí a v lanovém parku překonají strach z výšek. A až budete mít vodní hladinu dostatečně prozkoumanou, zvedněte si tu adrenalinovou. Na trase v nově zrekonstruovaném bike parku plném klopených začátek a dřevěných lavic. Za jak dlouho ji sjedete?

Třeboňsko: Vodní ráj v Čechách

jezero Svět

Co znamená vypravit se na Třeboňsko? Poznat Svět a s ním i přes 400 dalších rybníků. A pak? Lehnout si do trávy u přírodních koupališť a k procházce zvolit přechodové rašeliniště, jednu z nejcennějších přírodních rezervací. Překvapí vás, na kolik pozoruhodných rostlin a živočichů zde narazíte. V oblasti Třeboňského rybníkářského dědictví hnízdí 180 druhů ptactva. Taková pestrost už za návštěvu a poznání stojí.

Kam ještě? Vranov, Orlík, Slapy

orlik

Lipno, Třeboňsko a Nové Mlýny už znáte? Oblastí, které v horkých dnech poslouží k ochlazení, najdete v republice dostatek a věříme, že chuť k jejich objevování je stejně nekončící jako jejich vodní plocha. Kam tedy dál? Na Orlík, vodní nádrž Vranov, Švihov nebo Slapy.

Odpočinek na Orlíku s wellness a jídlem
Uložit

Pobyt pro dva u Orlické přehrady
Uložit

Slapy: Apartment Rabyně-2
Uložit

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené