Vyhledat dovolenou

Wellness pobyty pro rodiny s dětmi

Užijte si wellness pobyt s dětmi
Aneta Růžičková
Aneta Růžičková
autor14.12.2022
Vybrali jsme wellness hotely pro rodiny s dětmi, kde to bude bavit malé i velké a zároveň vám rodinný pobyt nezatíží rozpočet. Pojďte si je prohlédnout.

Wellness pobyty s dětmi zdarma nebo s výraznou slevou

Wellness hotel pro rodiny s malými dětmi

První výlety s miminkem bývají velkou výzvou. Ten pravý wellness hotel pro rodiny s dětmi vám situaci ale dokáže hodně ulehčit. Klidné wellness ubytování je skvělou volbou už proto, že miminka si vodu užívají snad ještě víc než my dospělí. Uvidíte, jak příjemný zážitek si z pobytu odnesete. Pro začátek doporučujeme začít s prodlouženým víkendem s dětmi.

Lázně pro rodiny s dětmi

Pokud máte doma malou slečnu, zahrát si na opečovávanou princeznu v lázních ji bude bavit stejně jako vás. Rozmazlovat se je umění, které nám zpříjemňuje každodenní život. Předejte ho dceři už odmalička.

Wellness pobyty s bazénem pro rodiny s dětmi

Máte už větší potomky? Rodinný wellness pobyt je ideální příležitostí, jak je naučit plavat zábavnou formou. A na letní dovolené u moře už budou vodu zvládat levou zadní. Užije si to navíc celá rodina.

Děti na výletu v přírodě

Vyrazte na průzkum okolí hotelu a dopřejte sobě příjemnou procházku a dětem možnost se pořádně vyběhat a vyblbnout. Příroda vám dobije baterky stejně účinně jako wellness.

Hotely s dětským koutkem nebo hřištěm

Hotel s dětským koutkem

Hotely s dětským koutkem jsou pro rodinný výlet jako dělané. Nechají váš poklad totiž do sytosti vydovádět a uvidíte, že ve spojení s bazénem a pořádnou procházkou bude večer spát jako miminko. A vy tak den můžete zakončit posezením se sklenkou vína. 

Žena relaxuje na masáži

I vy jako maminka si někdy zasloužíte trochu toho ničím nerušeného hýčkání a odpočinku. Vždyť se normálně skoro nezastavíte. Děti nechte chvilku dovádět s tatínkem na hotelovém hřišti nebo v dětském koutku a dopřejte si relax na masáži.

TIP

Spíše než do wellness byste letos raději vyrazili k moři? Děti se vám určitě odmění rozzářeným obličejem, jakmile se před nimi rozprostře nekonečná vodní hladina. Abychom vám výběr dovolené co nejvíc ulehčili, připravili jsme pro vás výběr nejlepších destinací pro dovolenou u moře s dětmi.

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené