Vyhledat dovolenou

Valentýn 2023 v zahraničí: Kam za romantikou?

Valentýn 2023 v zahraničí: Kam za romantikou?
Klára Ludvíková
Klára Ludvíková
autor11.01.2023
Chcete oslavit Valentýn ve velkém stylu? Vyberte si valentýnský zájezd a vyrazte do zahraničních měst, ve kterých je láska ve vzduchu. Víme, jaká to jsou.

Valentýn v Paříži

Mladý pár pod Eiffelovkou

Valentýn – Paříž. Tak tahle dvojice rozbuší srdce snad úplně každému. Prožijte pár dokonalých dní s drahou polovičkou procházkami ruku v ruce po Montmartru nebo na nábřeží okolo Seiny a pod Eiffelovkou si předat valentýnské dárky. Věta „Paříži, miluji tě“ pro vás už nikdy nebude jenom fráze.

TIP: Pojistěte si v Paříži svoji lásku. Páry z celého světa zamykají svůj zámeček lásky na most Pont des Arts. Zkuste to taky. Když klíček symbolicky zahodíte do Seiny, nikdy prý vás už nic nerozdělí.

Francie - Paříž letecky na 4-9 dnů
Uložit

Valentýn v Itálii

Pár sedící v gondole v Benátkách

Bombardino na svahu v Italských Alpách, benátský karneval, jízda v gondole, snídaně na dohled od významných památek historie, dělení se o pizzu i lahev dobrého červeného vína. Takhle požitkářsky se slaví Valentýn v Itálii. Nechte se zlákat.

TIP: Dokonalé završení italské valentýnské romantiky bude výprava po stopách nejslavnější zamilované dvojice. V překrásné Veroně najdete balkon, pod kterým Romeo vyznával lásku svojí Julii. Atmosféra místa vás dojme.

Valentýn v Maďarsku

Maďarské termální lázně

Maďarsko a Valentýn je dokonalé spojení. Obzvlášť pokud milujete maďarské termální lázně a lenošení ve wellness. Pár dní luxusního odpočinku s partnerem po boku je perfektní recept na únorovou romantiku.

TIP: Vynechat v Maďarsku nádhernou Budapešť by byla chyba, je to jedno z nejromantičtějších evropských měst. Výhled z Rybářské bašty na Parlament a Řetězový most si zamilujete

Valentýn u moře

Pár na pláži u moře

Rádi byste svátek zamilovaných v roce 2023 strávili netradičně? Vyrazte na Valentýna k moři. V únoru je nejlepší zvolit exotiku: Maledivy s nejkrásnějšími západy slunce, perlu Orientu jménem Omán nebo třeba plážový ráj zvaný Zanzibar. Tak si představujeme opravdu šťastný Valentýn.

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené