Vyhledat dovolenou

Relaxační víkend pro dva

Relaxační víkend pro dva: Jak ho strávit?
Hola, hola, odpočinkový víkend volá! Dopřejte si relaxační víkend ve dvou a užijte si krásu nicnedělání či aktivního odpočinku. Poradíme, kam vyrazit, ať už pojedete v páru nebo třeba s kamarádkou. Dáte přednost pivním lázním, lázeňským procedurám nebo horskému wellnessu?

Relax v českých lázních

Relax v českých lázních

Ve zdravém těle zdravý duch

Lázeňský pobyt
Kde jinde si lépe odpočinout než v lázních? Lázeňský trojúhelník spojující Karlovy Vary, Františkovy a Mariánské Lázně je pro relaxační víkend jako stvořený. V našem Skrz Tipu najdete, co v kterých léčí.
PROČ SEM JET: Vyzkoušíte léčebné procedury, ochutnáte léčivé prameny a pokocháte se krásou lázeňských kolonád.

Aktivní odpočinek na horském wellnessu

Aktivní odpočinek na horském wellnessu

Od obojího trochu

Horský wellness
Horský wellness je stvořen pro ty, kdo si vedle odpočinku rádi dají do těla na pořádném výšlapu. Neexistuje snad lepší pocit, než se po sportovním výkonu naložit do vířivky nebo finské kádě. Do Krkonoš, Beskyd nebo na Šumavu navíc dojedete za pár hodin, ať už jste odkudkoliv, proto jsou horské wellnessy ideální víkendovkou.
PROČ SEM JET: Skvěle zkombinujete aktivní dovčurelaxem.

Pohoda v pivních lázních

Pohoda v pivních lázních

Zlatavý mok, který léčí

Pivní lázně
Pokud jste oba dva milovníky piva, není co řešit. V pivních lázních se nebudete koupat ve vychlazené dvanáctce, nebojte. Čeká vás naopak teplá koupel v pivních přísadách, které mají blahodárný vliv na pokožku i duševní pohodu.
PROČ SEM JET: Vedle koupele pivní procedury často obsahují také odpočinek na slámovém lůžku, finskou saunu a v neposlední řadě – pivní degustaci. :-)

Dámská jízda v luxusním wellnessu

Dámská jízda v luxusním wellnessu

Wellness se stylem

Dámská jízda na wellness
Občas si potřebujete odpočinout od strastí všedních dní, a v takovém případě je nejlepší vyrazit na wellness s nejlepší kamarádkou. Dopřejte si dámskou jízdu se špetkou luxusu, který si zasloužíte.
PROČ SEM JET: Můžete probrat (případně zdrbnout) všechno, co jste nestihly v pracovním frmolu. Užijete si víkend plný smíchu a bublinek – těch ve vířivce i těch v šampaňském.

Jednodenní relax

Jednodenní relax

Když je času málo...

Jednodenní relax
Rádi byste si dopřáli chvíli relaxu, ale nemáte čas vyrazit na celý víkend? Zajděte si společně třeba na párovou masáž, dejte si romantiku ve vířivce nebo si odpočiňte v solné jeskyni či sauně. Jeden relaxační den vás nastartuje na celý týden.

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené