Vyhledat dovolenou

Jarní prázdniny Brno 2023: Co podniknout?

Jarní prázdniny Brno 2023: Co podniknout?
Pavla Hejduková
Pavla Hejduková
autor03.02.2023
Jarní prázdniny v Brně se blíží – už máte plány? Ať fandíte horám, městu, či výletům po české krajině, připravili jsme to nej pro každého.

Jarní prázdniny Brno 2022 –⁠ termín

Kdy jsou jarní prázdniny v Brně? Školáci z okresu Brno-město i Brno-venkov se na volné dny můžou těšit v termínu od 13. 3. do 19. 3. 2023. Užijete si je na horách nebo dáte přednost městu? Ať tak, či onak, máme pro vás tipy, kde si jarní prázdniny pořádně užít.

Zůstat ve městě

Chlapec s dívkou jako malí vědci

Kam s dětmi o jarních prázdninách v Brně? I když ve vytouženém volnu neopustíte hranice města, nebude to nuda. V moravské metropoli je totiž nespočet možností, jak děti zabavit. Vezměte je na adrenalinovou únikovku, nechte je závodit v motokárách nebo si s celou rodinou užijte večer na bowlingu. Až tedy příště budete řešit, kam s dětmi v Brně, stačí omrknout tenhle seznam nápadů. ↓↓

Vyrazit na hory

srtjh

Pilovat celý týden obloučky na lyžích, to je už taková jarňáková tradice. Pokud jsou sjezdovky i vaše gusto, prázdniny představují ideální příležitost, jak si je dosyta užít. Moravské Jeseníky nebo Beskydy vás nezklamou, pokud chcete vyrazit dál, doporučujeme třeba Krkonoše. A jestli vás to láká ještě dál, omrkněte střediska v Alpách.

Penzion v Jeseníkách s polopenzí a wellness
Uložit
20% sleva
Pobyt v Luhačovicích pro dva: jídlo a wellness
Uložit

Radovánky v okolí

Děti stavící sněhuláka v zimě

Nemusíte jezdit daleko do hor, aby se děti vyřádily na sněhu. Při toulkách po jižní Moravě určitě také nebude problém najít kopec, ze kterého to na saních jenom posviští, nebo plácek, kde se bude vyjímat pořádný sněhulák. Samozřejmě když zimním radovánkám bude přát počasí. A kdyby náhodou ne, sbalte batoh a vyrazte na výlet po Pálavě. Protože zážitků z cest není nikdy dost.

I když vás v práci nebudou chtít postrádat na celý týden, nevěšte hlavu. Krásné vzpomínky může mít celá rodina i na prodloužený víkend. Taková zasněžená pohádka v Lednici, Mikulově nebo na Znojemsku pro Brňáky znamená jarní prázdniny užité na maximum.

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené