Vyhledat dovolenou

Tip na Valentýn: Dárky, kterými uděláte radost

Tip na Valentýn: Dárky, kterými uděláte radost
Klára Ludvíková
Klára Ludvíková
autor12.01.2023
Valentýn –⁠ dárky. Také podle vás tahle slova patří k sobě? Svátek zamilovaných má být především dnem, kdy bychom měli být spolu a dělat si radost. Víme jak.

Valentýnské menu

Pár na valentýnském jídle

Láska prochází žaludkem. Láska je kořením života. Že hned několik pořekadel souvisí s jídlem podle nás není náhoda. Skvělým tipem na valentýnský dárek proto může být společná romantická večeře. A že je k tomu příležitost, rozmazlete se něčím opravdu speciálním. Ve valentýnském menu obvykle nechybí ani dezert a přípitek na vás dva. Tomu se říká večer jako z pohádky.

Privátní rozmazlování

Zamilovaný pár ve wellness pod chrličem vody

Představte si tlumené světlo, ten nejměkčí župan a sklenku sektu ve své ruce. Vířivku, jejíž bublinky čekají jenom na vás a vaši lásku. Saunu, která je vyhřátá na optimální teplotu jenom pro vás. Nekonečnou pohodu a relaxaci s milovaným člověkem. Privátní hýčkání má našlápnuto být tím nejlepším valentýnským dárkem.

39% sleva
Privátní wellness pro pár: vířivka a infrasauna
Uložit

19% sleva
Soukromý wellness na hodinu i celou noc
Uložit

10% sleva
Privátní sauna i vířivka až pro 10 osob
Uložit

Valentýnská masáž pro dva

Pár na masáži lávovými kameny

Originální valentýnský dárek? Párová masáž. Protože si při ní báječně odpočinete a protože sdílený požitek = dvojnásobný požitek. Ulehněte s partnerem na masážní lehátko a nechte se ukolébat relaxační hudbou. Pod rukama zkušených masérů se rozpustí každodenní stres a společný hýčkací rituál udělá valentýnský večer speciálním.

Kulturní prožitky

Pár na výstavě obrazů

Sportovní akce? To bude ten pravý Valentýn pro něj. Baletní představení? To je zase nápad na valentýnský dárek pro ženu. Ať už vyberete jakékoliv kulturní představení, za zážitky samozřejmě vyrazíte společně. A to je na Valentýna stejně to hlavní – že si na sebe uděláte čas.

42% sleva
Baletní představení Labutí jezero v Hybernii
Uložit

36% sleva
Vstupenka na vybraná představení Divadla Palace
Uložit

39% sleva
Divadlo Image: vstupenky i s programem a sektem
Uložit

57% sleva
Čtvero ročních dob A. Vivaldiho v Obecním domě
Uložit

Celý víkend spolu

Valentýnské pobyty na víkend

Být spolu. Kdekoliv. Ten nejlepší valentýnský dárek. Vydejte se spolu do míst, která jsou plná klidu, dobrého jídla a pohody. Povídejte si, smějte se a plánujte svou společnou krásnou budoucnost. Podívejte se, kam na Valentýna stojí za to vyrazit. A pak už se jen těšte na rozzářené oči drahé polovičky, až jí tenhle valentýnský dárek předáte.

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené