Vyhrajte luxusní pobyt pro 2 v naší adventní soutěži »

Vyhledat dovolenou

7 tipů, jak si užít wellness naplno

7 tipů, jak si užít wellness naplno
Wellness je relax. Wellness je zdraví. Wellness je pocit, že se někdo stará zase o vás. A především je to něco, co si zasloužíte. Vezměte partnera, kamarádku nebo dceru a užijte si víkend plný odpočinku.

1. Starosti nechte doma

1. Starosti nechte doma

Wellness pobyt
Dovolená je od slova dovolit si. Odpočívat. Číst si. Nepracovat. Nevařit. Toho už jste si za život užila dost. Proto si určitě dopřejte pobyt alespoň s polopenzí nebo plnou penzí – právě takové pobyty najdete pod tímto boxíkem. A starosti všedních dnů? Ty rozpusťte ve vířivce nebo nechte odplavat v bazénu. :-)

2. Dopřejte si léčivé procedury

2. Dopřejte si léčivé procedury

Masáž na wellness pobytu
Nic neuleví unavenému tělu tak jako masáž od profesionála. Na pobytech níže si ji můžete dopřát. Vyzkoušejte různé procedury, se kterými vám rádi poradí přímo v hotelu. Wellness je totiž především o zdraví a tělu prospěšném životním stylu. Uvidíte, že se po takovém víkendu budete cítit skvěle a nabitá novou energií. TIP: Nabídku masáží si můžete vyfiltrovat v levém menu ve výpisu pobytů.

3. Netrapte se s jazykovou bariérou

3. Netrapte se jazykovou bariérou

Wellness hotel
Neovládáte cizí jazyky? To přece vůbec nevadí. Spoustu wellness pobytů, lázní a termálů najdete v Česku a na Slovensku. Zahraniční pobyty zase často nabízejí služby českého personálu, a tak se není čeho obávat, protože v dnešním světě se domluvíte kdekoliv. Níže jsme pro vás vybrali naše oblíbené pobyty v Česku a Slovensku.

4. Cestujte pohodlně

4. Cestujte pohodlně

Cestování vlakem
Do většiny našich hotelů se dopravíte autem takřka až před dveře. A pokud auto nemáte, můžete vždy využít služeb hromadné dopravy. Destinacemi, kam se i bez auta dostanete pohodlně, jsou bezesporu všechna lázeňská města, jako Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy lázně, na Moravě zase Luhačovice. Přesnou polohu hotelu jednoduše zjistíte, když kliknete na symbol špendlíku u každé nabídky.

5. Odpočiňte si od ruchu města

5. Odpočiňte si od ruchu velkoměsta

Wellness v přírodě
Jenom vy, božský klid a všeobjímající příroda všude okolo. Zní to jako idylka? Potom vyrazte na některý z wellnessů v srdci hor, uvidíte, že na něj dlouho budete vzpomínat. Přes den si dáte lehčí túru a večer si odpočinete ve wellness jako nikdy.

6. Vezměte s sebou někoho, koho máte ráda

6. Vezměte s sebou někoho milého

Wellness pro dva
Ať už je vaší zpřízněnou duší váš partner, dcera, kamarádka nebo vnouče, vezměte ji s sebou. Uvidíte, že společné vzpomínky na wellnessovou pohodu vaše souznění jenom prohloubí. Nalaďte se na dobrou náladu, odpusťte si potyčky při balení a jen se těšte na relax a společně strávený čas.

7. Nebojte se výdajů

7. Nebojte se výdajů

Wellness pobyt
Že je wellness jen výsadou bohatých? Už dávno ne. S filosofií, že relax si zaslouží každý, vznikly kvalitní hotely, ve kterých nezaplatíte za víkendový pobyt více než 3000 pro dva . V ceně navíc často máte i polopenzi nebo snídaně, neomezený wellness i spoustu dalších aktivit. Stačí omrknout pobyty níže. :-)
Tip na dárek:Platnost do 8. 12. 2023
25% sleva
Vinařský pobyt na jižní Moravě se stravou i ochutnávkou vín a wellness
Tip na dárek:Platnost do 30. 6. 2023
13% sleva
Interhotel America **** v Písku s neomezeným vstupem do wellness
Tip na dárek:Platnost do 7. 12. 2023
Naprostý relax v přírodě s romantickým ubytováním pro dva na kraji lesa
Tip na dárek:Platnost do 20. 12. 2023
42% sleva
Hotel DaVinci v Mariánských Lázních se snídaní a možností sauny
Tip na dárek:Platnost do 30. 6. 2023
5* luxus v polských Beskydech: strava, wellness, herny

Sdílejte cestovatelský tip se svými přáteli