Vyhledat dovolenou
Vyhledat destinaci, místa, typ dovolené, hotel ...
Termín
Počet nocí
Filtrovat, cena, doprava, strava, cestující ...
Filtrovat, město, kategorie ...

Tipy na zážitkové dárky: Splňte někomu sen

Nejlepší zážitkové dárky
Aneta Růžičková
Aneta Růžičková
autor01.12.2023
Vsaďte letos na zážitkové dárky a splňte blízkým dávný sen. Protože život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které člověku vzaly dech.

Nejprodávanější zážitkové dárky

Top zážitky

Rádi sázíte na jistotu? Tady máte na výběr ze zákaznicky nejlépe hodnocených zážitků. Jsou prověřené, oblíbené a vy jimi můžete udělat radost někomu, koho máte rádi. Už je jen na vás, zda sáhnete po romantické chvilce, adrenalinovém dobrodružství, nebo po zábavě pro celou rodinu či partu. Věnovat dárkový poukaz na zážitek znamená darovat momenty, na které se vzpomíná s úsměvem. U těchto nabídek lidem zářil úsměv nejvíce.

Náš tajný tip: Jeden z největších aktuálních trendů? Zážitkové dárky pro rybáře. Jestli znáte někoho, komu by oddych u vody prospěl, věnujte mu rybářský pobyt

Let balónem: Darujte rozhled

Balon

Jak krásné to asi je, když se člověk může vznášet v oblacích? Nechte to zjistit někoho, koho máte rádi. Let balonem je skvělý zážitkový dárek pro muže i ženy. Je v něm trochu adrenalinu i romantiky a můžete si ho dopřát kdekoliv v Česku. Stačí jen vybrat poukaz se startovacím místem, které je vám nejblíže. Nicméně vydat se za letem třeba na Pálavu není určitě marná cesta.

Auta, která umí pořádně zrychlit (i tep)

auto

Jestli jste doteď tápali, jaký je ten nejlepší dárek pro muže, právě jste dojeli do cíle. Darováním jízdy v rychlém autě snů nemůžete šlápnout vedle. To, co člověku nikdy nikdo nevezme, jsou vzpomínky, a těm je třeba vyjet naproti. Vyrazí za nimi vaši blízcí v Lamborghini nebo ve Ferrari?

Pilotem na zkoušku: Splňte někomu dětský sen

Pilotem na zkoušku

Touží váš blízký pilotovat letadlo? Tak mu to s klidnou duší dopřejte. Létat na vlastní pěst a přitom být v naprostém bezpečí může na leteckém simulátoru. Vyzkouší si řídit dopravní letadlo nebo legendární Spitfire a zážitek to bude opravdu silný. Kokpit i výhled z něj jsou od reality k nerozeznání.

Darujte únikovku: Místo, kde stoupá adrenalin s každou sekundou

únikovka

Darujte zážitek, při kterém bude dotyčný perfektně vnímat každou vteřinu. Při únikových hrách se totiž hraje o čas. Pro úspěšné dokončení stačí špetka fantazie, logiky a dobrý tým. To je na nich to úžasné: jsou zážitkovým dárkem pro dva i celou skupinu lidí a v každém případě si při nich užijete čas strávený spolu. A není právě takový dárek tím nejkrásnějším?

Bungee Jumping: Zážitek z volného pádu

bungee jumping

Někdy není špatné šlápnout vedle. Tam, kde není pevná půda pod nohama. Je to pořádný adrenalin, o tom žádná. Ale ten fantastický pocit si bude obdarovaný pamatovat navždy. A o tom to je! Máte mezi blízkými nějakého dobrodruha? Tak už víte, jaký zážitek k narozeninám či Vánocům ho nejvíc potěší.