Skrz.cz + Život dětem

Společně jsme to dokázali!

Děkujeme - jste báječní, usnadnili jste život Tomáškovi a jeho mamince!

Sdílet

Přečtěte si dopis od Tomáškovy maminky. ↓

132.000 Kč od Skrz.cz pokryje více než roční náklady na vyškolenou zdravotní asistentku. Tomáškova maminka tak bude moci alespoň částečně pracovat a žít kvalitnější život pro sebe i pro svého syna.

Na zdravotní asistentku pro Tomáška jsme vybrali 132 000,- Kč

Kdo je Tomášek?

Tomášek je čtyřletý chlapeček, který se narodil s těžkou atrézií jícnu. Potravu může přijímat pouze přes speciální sondu, která vede přímo z bříška. Velké obtíže má i s dýcháním. Tomáškův stav vyžaduje nepřetržitou péči, na kterou je jeho vyčerpaná maminka úplně sama. Nezbytná zdravotní asistentka je pro ni však příliš nákladná.

Kdo je zdravotní asistentka?

Vyškolená zdravotní asistentka by Tomáškově mamince umožnila alespoň částečně pracovat, odrazit se od pomyslného dna a do budoucna péči asistentky hradit vlastními prostředky. Jako samoživitelka v hmotné nouzi si nyní tuto pomoc dovolit nemůže.

Život dětem

Co je občanské sdružení Život dětem?

Občanské sdružení Život dětem pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice již 12 let. Možnosti peněžní podpory naleznete na odkazu http://www.zivotdetem.cz/c/chci-pomoci/. Speciálně pro Tomáška jsme vytvořili variabilní symbol 1212 na účtu č. 83297339/0800, kam můžete poslat libovolný příspěvek. Sledujte benefiční galavečer Srdce pro děti v neděli 16. prosince od 20 hodin na Prima family!

Co je Skrz.cz?

Skrz.cz je vyhledávač výhodných pobytových nabídek a inspirace na cestování. Denně usnadňuje stovkám tisíc lidí jejich výběr dovolené a díky široké nabídce od stovek partnerů jim šetří čas a peníze.

Redakce Skrz.cz pro vás zároveň pravidelně chystá Skrz Tipy na výlety. Ty nejoblíbenější Skrz tipy na výlety najdete tady: