Máme nový web! A co ještě nás čeká?

Markéta Červenková Markéta Červenková
Máme nový web! A co ještě nás čeká?

To si tak přijdete na svůj oblíbený web, chvilku zmateně koukáte a za chvíli vás napadne: Je tohle vážně Skrz? Máme pro vás dobrou zprávu. Je to Skrz, jaký znáte, jen jsme ho trochu vylepšili a oblékli do moderního kabátku. Pojďte s námi na malou prohlídku novým webem.

Hledáme pro vás ty nejvýhodnější nabídky od našich partnerů.

Vítejte na novém webu Skrz.cz.

 • Skrz už několik let prochází transformací ze slevového serveru na vyhledávač dovolené. I když si nás někteří stále pamatují jako slevový srovnávač, to, co opravdu chceme a budeme dělat, je cestování. Po dlouhý čas jsme pracovali na tom, abychom pro zákazníky dokázali najít dovolenou snů, ať už je jakákoliv. Chcete jet s kamarádkou na wellness, s partnerem do Paříže nebo s rodinou k moři do Chorvatska? Skrz.cz je místo, kde najdete všechno.

 • Co nový web umí?

  Jsme hrdí na to, že jsme na náš web získali nabídky od desítek cestovních kanceláří, slevových serverů i bookingových platforem, a troufáme si říct, že teď tu najdete to nejlepší z českého trhu. Zároveň jsme si dali záležet na tom, aby se vám dobře hledalo to, co vás zajímá. Jak?

  ► Zásadně jsme vylepšili vyhledávání, které vás bude provázet celým Skrzem. Do vyhledávacího pole můžete zadat název lokality, typu pobytu, hotelu nebo třeba zajímavosti v okolí.

  Na hodnocení záleží. U jednotlivých nabídek tedy najdete takzvané Skrz skóre (v procentech), neboli hodnocení hotelů. To získáváme z několika externích webů, abychom si zachovali nestrannost.

  Nemusíte hned vědět, kdy pojedete. Umožňujeme flexibilní výběr termínu. Pokud například víte, že chcete jet v červenci, ale je vám jedno kdy přesně, můžete díky tomu vychytat nejlepší cenu.

  Nemusíte dokonce vědět ani kam pojedete. Mrkněte se do sekce Skrz Tipů a nechte se inspirovat.

  Pokud naopak víte přesně co a jak, můžete využít celou řadu filtrů. Chcete masáž v ceně nebo bydlet přímo na pláži? Není problém, máme nachystáno více než 70 filtrů i pro ty nejnáročnější cestovatele. 

 • Web

  Měníme vizuální styl

  Když už máme našlapaný web, chceme ho mít taky krásný. Proto po 12 letech představujeme novou vizuální identitu, která je cestování šitá přímo na míru. Modernější logo pro nás symbolizuje cestování ve všech podobách a směrech. Šipky v počátečním písmenu S naznačují pohyb, ať už tam a zpět, nebo kolem světa. Hlavní modrá barva nám připomíná azurové nebe na dovolené a naprostou bezstarostnost. Taky už se vidíte na pláži?

  Budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jak se vám nový web líbí. Postupně ho vylepšujeme tak, aby najít vysněnou dovolenou bylo stále jednodušší. Napište nám třeba na e-mail podpora@skrz.cz.

 • Letos nás čekají velké věci

  Cestování se po dvou dlouhých letech zase vrátilo do normálu a věříme, že spousta z vás si letos bude chtít dovolenou pořádně vynahradit. Na léto jsme proto připraveni lépe než kdy dříve. Na Skrzu najdete dovolené od většiny velkých i malých cestovních kanceláří, které v Česku operují. Díky široké nabídce máme přehled o těch nejvýhodnějších last minutech a budeme vám je servírovat takřka na stříbrném podnose. Nezapomeňte nás proto sledovat na Facebooku a nechte si posílat naše newslettery, aby vám žádná z nabídek neunikla. Brzy se také potkáme v televizi. Těšíte se? My moc, ale zatím nebudeme nic prozrazovat. Snad jen to, že setkání to bude opravdu nevýslovné!

Jít vybírat na Skrz.cz ►

 • Dostávejte informace o Skrz Tipech jako první!

  Každý týden připravujeme několik tematických výběrů, které ale platí pouze omezený čas. Zadejte nám na sebe kontakt a my vám dámě vědět o nových výběrech jako prvním.

  Hlídání bylo spuštěno! Začali jsme hlídat nové nabídky.
Načítám...

Co říkáte na nový design?

Další Skrz Tipy plné inspirace

 • Rakouské Alpy v létě
  Rakouské Alpy v létě: jezera, hory a nekonečná krása
  Zobrazit více
 • Národní parky v Chorvatsku
  Národní parky v Chorvatsku: Tipy, trasy i vstupné
  Zobrazit více
 • Nejlepší hotely s aquaparkem
  Nejlepší hotely s aquaparkem aneb ráj pro děti (i rodiče)
  Zobrazit více
 • Letní dětské tábory 2022
  Zábavné léto pro děti: Letní tábory 2022
  Zobrazit více
Hotovo. Od teď tě o nabídkách budeme informovat emailem.