Vyhledat dovolenou

Chalupy a chaty k pronajmutí

Pronajměte si celou chatu nebo chalupu
Podnikněte dobrodružství s kamarády a pronajměte si celou chatu nebo chalupu jen pro sebe. Na Skrzu nově najdete spoustu pobytů, které se hodí pro celou partu přátel nebo velkou rodinu. Jaký typ dovolenkářů jste? Račte si vybrat.

↓ Tady se můžete ubytovat ↓

1. Požitkáři

Chalupy na Skrz.cz
Chcete si to zkrátka udělat hezké. Vsadíme se, že jste se s kamarády dlouho neviděli, a proto se chcete dozvědět všechny novinky dřív, než se zase rozutečete ke kancelářským židlím, rodinám nebo učebnicím. Dvouhodinový brunch nebo večeře do pozdních hodin se v takovém případě omlouvají. Proto doporučujeme omrknout chalupy, kde najdete i gril nebo saunu. Protože to je ta pravá pohoda!

2. Párty jedinci

Chalupy s bazénem
Vy umíte tu zábavu pořádně rozproudit. Ať už chcete oslavovat narozeniny, Silvestr, rozlučku se svobodou, anebo prostě život, na chatě daleko od civilizace si to užijete nejlíp. (A taky tu nebudete vyrušovat sousedy, to se ví.) Po bujarém večírku přijde vhod osvěžující šipka do bazénu. A wi-fi, ta se bude taky hodit, až si v noci budete hrát na dýdžeje.

4. Trampové

Chalupy na Skrz.cz
Jste ti správní srdcaři, kteří si chtějí hlavně užít pohodu v přírodě s těmi, co mají nejradši. Večery u táboráku za libých zvuků kytary a vůně buřtů jsou váš ideál. Nutno podotknout, že většinu hitů z Já, písnička umíte zahrát i poslepu. Hlavní je, aby bylo hezké počasí a mohli jste si přes den užít koupačku v nějakém pěkném rybníčku. A co rovnou v přehradě? Vyzkoušejte třeba chaty u Lipna nebo v jižních Čechách.

5. Výletníci

Chalupy na Skrz.cz
V nohách máte už tisíc mil, a další tisícovka je před vámi. A začíná na chatě. Dokonce se nebojíte přivstat si, abyste si přes den užili pěkný výšlap bez turistů. Proto vám určitě přijde vhod nějaká pěkná horská lokalita. Mrkněte třeba na chaty v Beskydech, na Šumavě, Vysočině nebo v Jeseníkách. Krásné výlety do okolí zaručeny!

6. Sportovci

Chalupy na Skrz.cz
Dovolená pro vás znamená dát si pořádně do těla. Na kole, ve fitku nebo klidně na terénní koloběžce. Pokud s vámi nadšení sdílí i zbytek osazenstva, máte napůl vyhráno. A patříte-li mezi cyklisticky orientovanou část populace, bude se vám jistě hodit úschovna kol nebo rovnou půjčovna.

3. Rodinka

Chalupy na Skrz.cz
Pokud máte početnou nebo rozrostlou rodinu, pronájem chalupy se jeví jako ideální dovča. Mladší cestovatelé se vyřádí na zahradě a vyhrají si společně, dospělí tím pádem budou mít dost času navzájem si postěžovat, co mají doma za raubíře. Omrkněte chalupy, které jsou vhodné pro rodiny, a pokud máte pejska, podívejte se, do kterých můžete vzít i čtyřnohé kamarády.
Plzeňský kraj: Aspen
Uložit

Jihočeský kraj: Chata Bellis
Uložit

Beskydy v roubence až pro 12 osob
Uložit

Jihočeský kraj: Mobilní dům
Uložit

Karlovarský kraj: apartmán Ela
Uložit

Olomoucký kraj: Chalupa U Veverek
Uložit

Olomoucký kraj: Chalupa Na Andělech
Uložit

Lužické hory: Chata Zvoneček
Uložit

Krásy Broumovska: Adršpach chalupa
Uložit

Jihočeský kraj: Šumavská Barborka
Uložit

Líbí se Vám Skrz Tipy?

Nenechte si utéct další.

Nenechte si ujít akční dovolené