Chytré hodinky Apple Watch Nike+ Series 3 GPS 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - antracitový/černý sportovní řemínek Nike (MTF42CN/A)

Chytré hodinky Apple Watch Nike+ Series 3 GPS 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - antracitový/černý sportovní řemínek Nike (MTF42CN/A)
Vyprodáno

6 590 Kč

Sleva byla ukončena

Chytré hodinky Apple Series 3 GPS 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - antracitový/černý sportovní řemínek Nike (MTF42CN/A)

Pánské hodinky Nike Hodinky s telefonem Chytré hodinky Euronics.cz


Nezaujala vás tato nabídka?
Pánské hodinky 19 nabídek

Podrobnosti

Apple Watch Nike+. Zapoj se do hry. Apple Watch Nike+ s aplikací Nike Run Club jsou dokonalý parťák na běhání. Pro většinu lidí je to ale jen jedna složka tréninku. Proto v Nike vytvořili aplikaci Nike Training Club, ve které máš po ruce ohromný výběr cvičení a trenérů. Pomůžou ti rozvíjet vytrvalost i sílu a dostat kondici na vyšší úroveň. Reflexní sportovní řemínek Nike. I potmě nepřehlédnutelný. Někdy se člověk dostane k běhání jen ráno za tmy nebo až po setmění. Proto si Apple Watch Series 4 můžeš pořídit se sportovním řemínkem Nike ze speciální tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Ať jsi vidět. Ciferníky Nike. V ještě lepší kondici. Nový displej se zaoblenými rohy a zúženými okraji je o víc než 30 % větší než u předchozí generace. A exkluzivní ciferníky Nike ti jasnými barvami oživí jakoukoli aktivitu. Aplikace Nike Run Club. Dali jsme do ní víc, aby ti dala víc do těla. Milióny běžců z celého světa si aplikací Nike Run Club měří své každodenní tréninky. Teď se v ní s přáteli