Skrz.cz + Pes pro tebe

Společně jsme to dokázali!

Děkujeme všem - jste báječní a pomohli jste zlepšit jeden lidský život!

223.000 Kč od Skrz.cz pokryje nákup štěněte, předvýchovu u pěstounů, krmivo v průběhu výchovy i výcviku, náklady na veterinární ošetření (očkování, vyšetření kloubů atd.) náklady na výcvik a zaškolení klienta a předání psa.

Dejme Cheesy Kristýně!

Na Cheesy jsme vybrali 223 000,- Kč

Pes pro tebe

Kdo je Kristýna?

Kristýna od narození trpí mozkovou obrnou, kvůli které je částečně ochrnutá. Nepřekonatelný problém pro ni tak představuje například obyčejné otevření dveří nebo vyndání svačiny z ledničky. Denně se potýká s překážkami, které zdravého člověka ani nenapadnou. A tyto překážky jí může pomoci zdolat asistenční pes.

Kdo je Cheesy?

Cheesy je zatím ještě mladá psí slečna, ale s potřebným výcvikem se naučí až neuvěřitelnou spoustu věcí – třeba nakupovat, přinášet potřebné věci, asistovat u oblékání, otvírat dveře, nebo rozpoznat situaci, kdy je potřeba přivolat pomoc. Výcvik je ale velmi náročný a nákladný, a proto se asistenční pes zdaleka nedostane na každého, kdo ho potřebuje.

Pes pro tebe

Co je Pes pro tebe?

Pes pro tebe je organizace, která se zabývá výcvikem asistenčních psů. Pečlivě dbá na individualitu výcviku, který každému pejskovi zaručí péči přesně na míru – a přesně na míru také následně pokryje potřeby klienta. Péče o psy zahrnuje nejen předvýchovu a samotný výcvik, ale také následné poradenství i množství aktivit pro asistenční psy a jejich pány.

Stránky organizace: www.pesprotebe.com.

Chcete pomoci i jinak?

Sdružení Pes pro tebe velmi pomůže jakýkoliv finanční nebo materiální dar, například pomoc s propagací sdružení či zakoupení pomůcek pro výcvik psů. V současné době je nejpalčivějším problémem sehnání pozemku na území Prahy, kde by bylo možné vybudovat centrum pro výcvik vodicích a asistenčních psů. Za jakoukoliv pomoc v tomto směru Pes pro tebe předem děkuje.

Více informací naleznete přímo na webu Pes pro tebe: http://www.pesprotebe.com/jak-nas-muzete-podporit-,60.html

Co je Skrz.cz?

Skrz.cz je vyhledávač výhodných pobytových nabídek a inspirace na cestování. Denně usnadňuje stovkám tisíc lidí jejich výběr dovolené a díky široké nabídce od stovek partnerů jim šetří čas a peníze.

Redakce Skrz.cz pro vás zároveň pravidelně chystá Skrz Tipy na výlety. Ty nejoblíbenější Skrz tipy na výlety najdete tady: