Skrz.cz + Život dětem

Společně jsme to dokázali!

Děkujeme - jste báječní, usnadnili jste Honzíkovi život!

Sdílet 71,3 tis.

Podívejte na Honzíkovy pokroky!

Přečtěte si dopis od Honzíkova tatínka. ↓

130.000 Kč od Skrz.cz pokryje náklady na finančně náročné terapie včetně účinné delfinoterapie, která Honzíkovi pomůže udělat první krůčky.

Na terapie pro Honzíka jsme vybrali 130 000,- Kč

Kdo je Honzík?

Honzík Šnajdr je tříletý chlapeček ze Sokolova, který má těžkou svalovou hypotonii. Honzíkovi rodiče jsou velmi obětaví. Tatínek je hasič a sám zachraňuje životy ostatním lidem při požárech či dopravních nehodách a nyní je společně s Honzíkovou maminkou odkázán na pomoc ostatních pro svého syna.

Co je delfinoterapie a terapie KLIM‑THERAPY?

Delfinoterapie léčí přímým kontaktem s živými delfíny. Děti po absolvování pobytu začínají mluvit, jejich pohybové ústrojí se zázračně léčí. Léčba však probíhá až v Oděse a je velmi nákladná. Jedna terapie na 14 dnů stojí 63012 Kč.

Pohybová terapie KLIM‑THERAPY je speciální léčebná terapie v sanatoriu v Klimkovicích, která pomáhá dětem vytvářet nové nervové okruhy zodpovědné za pohyb. Náklady na 3 týdny účinné KLIM‑THERAPY se vyšplhají na 65570 Kč.

Život dětem

Co je Život dětem?

Obecně prospěšná společnost Život dětem pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice již 12 let. Možnosti peněžní podpory naleznete na odkazu http://www.zivotdetem.cz/c/chci-pomoci/.

Speciálně pro Honzíka je vytvořen variabilní symbol 1212 na účtu č. 83297339/0800, kam můžete poslat libovolný příspěvek.

Co je Skrz.cz?

Skrz.cz je vyhledávač výhodných pobytových nabídek a inspirace na cestování. Denně usnadňuje stovkám tisíc lidí jejich výběr dovolené a díky široké nabídce od stovek partnerů jim šetří čas a peníze.

Redakce Skrz.cz pro vás zároveň pravidelně chystá Skrz Tipy na výlety. Ty nejoblíbenější Skrz tipy na výlety najdete tady: