Skrz.cz + Život dětem

Společně jsme to dokázali!

Děkujeme - jste báječní, usnadnili jste Honzíkovi život!

Sdílet 71,3 tis.

Honzíkovi můžete pomáhat i nadále.
Zde najdete více informací.

Podívejte na Honzíkovy pokroky!

Přečtěte si dopis od Honzíkova tatínka. ↓

Zde jim můžete napsat přání ↓

130.000 Kč od Skrz.cz pokryje náklady na finančně náročné terapie včetně účinné delfinoterapie, která Honzíkovi pomůže udělat první krůčky.

Na terapie pro Honzíka jsme vybrali

Kdo je Honzík?

Honzík Šnajdr je tříletý chlapeček ze Sokolova, který má těžkou svalovou hypotonii. Honzíkovi rodiče jsou velmi obětaví. Tatínek je hasič a sám zachraňuje životy ostatním lidem při požárech či dopravních nehodách a nyní je společně s Honzíkovou maminkou odkázán na pomoc ostatních pro svého syna.

Co je delfinoterapie a terapie KLIM‑THERAPY?

Delfinoterapie léčí přímým kontaktem s živými delfíny. Děti po absolvování pobytu začínají mluvit, jejich pohybové ústrojí se zázračně léčí. Léčba však probíhá až v Oděse a je velmi nákladná. Jedna terapie na 14 dnů stojí 63012 Kč.

Pohybová terapie KLIM‑THERAPY je speciální léčebná terapie v sanatoriu v Klimkovicích, která pomáhá dětem vytvářet nové nervové okruhy zodpovědné za pohyb. Náklady na 3 týdny účinné KLIM‑THERAPY se vyšplhají na 65570 Kč.

Život dětem

Co je Život dětem?

Obecně prospěšná společnost Život dětem pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice již 12 let. Možnosti peněžní podpory naleznete na odkazu http://www.zivotdetem.cz/c/chci-pomoci/.

Speciálně pro Honzíka je vytvořen variabilní symbol 1212 na účtu č. 83297339/0800, kam můžete poslat libovolný příspěvek.

Co je Skrz.cz?

Kdo by neznal „slevomaty“? Skrz.cz není „slevomat“, ale sbírá všechny jejich nabídky a přehledně je třídí. Hlavní snaha Skrz.cz je ulehčovat život, šetřit peníze i čas, ale největším úspěchem by bylo spolu s vámi dokázat zázrak - ulehčit život Honzíkovi a jeho obětavým rodičům, stejně jako se nám to povedlo v minulých letech se zdravotní asistenkou pro Tomáška a s asistenčním psem pro paní Kristýnu.