Bambule.cz - recenze

0.7 z 5 hvězdiček (celkem 3 hodnocení)

13 %

3 hodnocení

5

0x

4

0x

3

0x

2

0x

1

3x

 • Stojí reálně a můžete si tam koupit věc ihned.
  Koupila jsem miniplyšovou hračku jako dárek. Made in China, ale bohužel plyšáci z ČR byly vyprodáni. Ta hračka stála 300 Kč a prodavačka mi na ní odmítla dát sáček, aby se neušpinila. Ten sáček, který vám v obchodě dají na rohlík za 3 Kč. To je opravdu gratulační.

  20 % 1.0 z 0 - 5 hvězdiček. Uživatel(ka) byl(a) velmi nespokojen(a) s e-shopem.

 • Zatím jsem na ně nepřišla.
  V OC Chodov v obchodě Bambule jsem zakoupila plyšovou hračku k vánocům synovci. Vzhledem k tomu, že se hračky sešly pod stromečkem dvakrát, přišla jsem do obchodu hračku v vrátit i s účtem. Sdělili mi, že zboží u nich vrátit nelze, i když mělo na sobě ještě visačky, bylo zabalené, pouze ho prý mohu vyměnit. Nechtěla jsem nic měnit, tak mi sdělili, ať si ho odnesu. Chtěla jsem po nich tištěný reklamační řád, kde bych si to mohla přečíst - prý není jejich povinností mi něco takového dát, je to věcí každé prodejny, jak si to zařídí. Ptala jsem se, jestli ho najdu na internetu jejich prodejny. Sdělili mi, že neví, ale že ze zákona to není jejich povinností něco takového na internetu uveřejnit. Tak jsem panu prodavači "Tomášovi" řekla, že alespoň tedy vím, kde už nikdy nakupovat nebudu.

  10 % 0.5 z 0 - 5 hvězdiček. Uživatel(ka) byl(a) velmi nespokojen(a) s e-shopem.

 • Kuchynka kterou sem objednavala v akci za 500kc,mela byt velka prisla my malinka 30cm,za 500?,k tomu jidelni set mixer atd nefunkcni kuchinka mela vydavat zvuky tohle je nejhorsi hrackarna nedoporucuji

  10 % 0.5 z 0 - 5 hvězdiček. Uživatel(ka) byl(a) velmi nespokojen(a) s e-shopem.

Načítám...