OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
Klásek Trading
U Studia 28, 700 30 Ostrava-Jih, Česká republika
Tel.: +420.776888889
E-mail: pmc@pmcostrava.cz
Web: www.pmcostrava.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Mega ohňostroj s až 210 efekty na 1 zapálení
  48 %
  Mega ohňostroj s až 210 efekty na 1 zapálení

  1 290 KčSlevomat slevy

 • Unikátní Mořské a Rožnovské pivní lázně pro dva s roční platností kuponu
  44 %
  Unikátní Mořské a Rožnovské pivní lázně pro dva s roční platností kuponu

  5 500 KčSlevaDne.cz slevy

 • UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy navigací nebo telefonů! Jezděte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!
  57 %
  UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy navigací nebo telefonů! Jezděte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!

  149 KčKuponPlus.cz slevy

 • MAGICKÉ NATÁČKY: mějte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!
  65 %
  MAGICKÉ NATÁČKY: mějte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!

  79 KčKuponPlus.cz slevy

 • Poznejte nejkrásnější lázně jižní Moravy a ochutnejte blahodárné léčivé prameny!! v srdci Luhačovic v penzionu Růža***se slevou na kosmetické ošetření, slevou do butiku a do obchodu s dárkovým zbožím
  40 %
  Poznejte nejkrásnější lázně jižní Moravy a ochutnejte blahodárné léčivé prameny!! v srdci Luhačovic v penzionu Růža***se slevou na kosmetické ošetření, slevou do butiku a do obchodu s dárkovým zbožím

  960 KčSlever.cz slevy

 • Military paintball v Milovicích pouhých 25 km od Prahy až 4 hodiny hry s platností kuponu až do srpna 2015! Pořádná porce adrenalinu pro všechny! Navíc 100 kuliček, fotografie z akce a hřiště o rozloze 100.000 m2!
  80 %
  Military paintball v Milovicích pouhých 25 km od Prahy až 4 hodiny hry s platností kuponu až do srpna 2015! Pořádná porce adrenalinu pro všechny! Navíc 100 kuliček, fotografie z akce a hřiště o rozloze 100.000 m2!

  99 KčSlever.cz slevy

 • Účinný pomocník NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!
  78 %
  Účinný pomocník NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých doplňcích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!
  61 %
  Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých doplňcích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!

  139 KčKuponPlus.cz slevy

 • Relaxace v pivních lázních v Beskydech
  53 %
  Relaxace v pivních lázních v Beskydech

  2 940 KčNakupVAkci.cz slevy