OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
KLASEK TRADING
Mírové náměstí 44, 250 65 Líbeznice, Česká republika
Tel.: +420.596622693
E-mail: alexandra.klaskova@klasektrading.cz
Web: www.klasektrading.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Kredit na služby BedaBox – nákup a dovoz zboží z USA!
  50 %
  Kredit na služby BedaBox – nákup a dovoz zboží z USA!

  99 KčSlevomat slevy

 • Matrace ATOMIC a CAPRI - kupon v hodnotě 3000,- Kč jenom za 1500,- Kč
  50 %
  Matrace ATOMIC a CAPRI - kupon v hodnotě 3000,- Kč jenom za 1500,- Kč

  1 500 KčSlevaDne.cz slevy

 • Beskydy pro DVA na 3 dny s polopenzí a neomezeným wellness
  53 %
  Beskydy pro DVA na 3 dny s polopenzí a neomezeným wellness

  2 990 KčSlevoteka.cz slevy

 • Revoluční PŘÍSTROJ NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  78 %
  Revoluční PŘÍSTROJ NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých špercích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  61 %
  Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých špercích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  139 KčKuponPlus.cz slevy

 • MAGICKÉ NATÁČKY: získejte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  65 %
  MAGICKÉ NATÁČKY: získejte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  79 KčKuponPlus.cz slevy