OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
Klásek Trading
U Studia 28, 700 30 Ostrava-Jih, Česká republika
Tel.: +420.776888889
E-mail: pmc@pmcostrava.cz
Web: www.pmcostrava.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Luxusní apartmány pro DVA na 2 a více dní ve Vysokých Tatrách
  70 %
 • Kupon na slevu: oprava patníků u obuvi v pasáži Myslbek! Sleva na další opravy.
  Kupon na slevu: oprava patníků u obuvi v pasáži Myslbek! Sleva na další opravy.

  39 KčBerSlevu.cz slevy

 • DRŽÁK NA KABELKY: chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Ušetřete místo a mějte dokonalý přehled! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  53 %
  DRŽÁK NA KABELKY: chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Ušetřete místo a mějte dokonalý přehled! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  139 KčKuponPlus.cz slevy

 • UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy navigací nebo telefonů! Řiďte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní vyzvednutí v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  57 %
  UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy navigací nebo telefonů! Řiďte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní vyzvednutí v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  149 KčKuponPlus.cz slevy

 • 5 dní v Krkonoších s polopenzí a wellness, baby...
  49 %
 • Speciální ZEŠTÍHLUJÍCÍ PÁS Slimming Belt: jednoduchý a účinný způsob zeštíhlení v oblasti břicha a pasu pro každého s viditelnými výsledky! Stačí nosit 30 minut denně! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  60 %
  Speciální ZEŠTÍHLUJÍCÍ PÁS Slimming Belt: jednoduchý a účinný způsob zeštíhlení v oblasti břicha a pasu pro každého s viditelnými výsledky! Stačí nosit 30 minut denně! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  119 KčKuponPlus.cz slevy

 • Zbavte se nečistot jedním tahem díky čisticím válečkům Sticky Buddy! Nejjednodušší použití i údržba! Zvířecí chlupy, vlasy z oblečení, prach i rozsypanou mouku odstraníte během vteřiny! Zboží je připraveno IHNED K ODBĚRU!
  50 %
  Zbavte se nečistot jedním tahem díky čisticím válečkům Sticky Buddy! Nejjednodušší použití i údržba! Zvířecí chlupy, vlasy z oblečení, prach i rozsypanou mouku odstraníte během vteřiny! Zboží je připraveno IHNED K ODBĚRU!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • Magický kartáč HAIR BEAN v balení se zrcátkem! Ideální pro každodenní použití, do kabelky i na cesty! Dárek, který potěší dcerky, vnučky, partnerky, maminky i babičky! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  52 %
  Magický kartáč HAIR BEAN v balení se zrcátkem! Ideální pro každodenní použití, do kabelky i na cesty! Dárek, který potěší dcerky, vnučky, partnerky, maminky i babičky! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 5 nebo 8 v 1! Užívejte si nerušený poslech hudby, hraní her i volání po internetu! Perfektní zvuk zaručen! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 5 nebo 8 v 1! Užívejte si nerušený poslech hudby, hraní her i volání po internetu! Perfektní zvuk zaručen! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  249 KčKuponPlus.cz slevy

 • Deka do auta PetZoom: udržujte své auto čisté, i když vezete domácí mazlíčky! Deka je z odolného materiálu a lze ji prát v pračce! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!!
  52 %
  Deka do auta PetZoom: udržujte své auto čisté, i když vezete domácí mazlíčky! Deka je z odolného materiálu a lze ji prát v pračce! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!!

  189 KčKuponPlus.cz slevy