OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
Klásek Trading
U Studia 28, 700 30 Ostrava-Jih, Česká republika
Tel.: +420.776888889
E-mail: pmc@pmcostrava.cz
Web: www.pmcostrava.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Jakékoli dobroty z Freshlandu v hodnotě 300 Kč
  47 %
  Jakékoli dobroty z Freshlandu v hodnotě 300 Kč

  159 KčSlevomat slevy

 • UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy GPS navigací nebo telefonů! Jezděte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  57 %
  UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK do auta pro všechny typy GPS navigací nebo telefonů! Jezděte bezpečně! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně na Praze 1 nebo nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  149 KčKuponPlus.cz slevy

 • Revoluční PŘÍSTROJ NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  78 %
  Revoluční PŘÍSTROJ NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • MAGICKÉ NATÁČKY: získejte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!
  65 %
  MAGICKÉ NATÁČKY: získejte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zavézt kamkoli po Praze kurýrem!!

  79 KčKuponPlus.cz slevy