OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
Klásek Trading
U Studia 28, 700 30 Ostrava-Jih, Česká republika
Tel.: +420.776888889
E-mail: pmc@pmcostrava.cz
Web: www.pmcostrava.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Hit všech páníčků! Oblíbený kartáč FURminator na zvířecí srst, který zabraňuje línání a zefektivní péči o zvířecí kožíšek! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!
  61 %
  Hit všech páníčků! Oblíbený kartáč FURminator na zvířecí srst, který zabraňuje línání a zefektivní péči o zvířecí kožíšek! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!

  149 KčKuponPlus.cz slevy

 • Zbavte se nečistot jedním tahem díky čisticím válečkům Sticky Buddy! Absolutně nejjednodušší použití i údržba! Zvířecí chlupy, vlasy z oblečení, prach i rozsypanou mouku odstraníte během vteřiny! Zboží je připraveno HNED K ODBĚRU!
  50 %
  Zbavte se nečistot jedním tahem díky čisticím válečkům Sticky Buddy! Absolutně nejjednodušší použití i údržba! Zvířecí chlupy, vlasy z oblečení, prach i rozsypanou mouku odstraníte během vteřiny! Zboží je připraveno HNED K ODBĚRU!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých doplňcích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní odběr na Praze 1 nebo odeslání poštou!
  61 %
  Stylový OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY! Mějte dokonalý přehled o všech svých doplňcích! Už žádné hledání a zamotané řetízky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní odběr na Praze 1 nebo odeslání poštou!

  139 KčKuponPlus.cz slevy

 • Praktický OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY se 72 přihrádkami pro přehledné uložení vašich cenností! Získejte dostatek místa pro náušnice, řetízky, náramky, brože i další doplňky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní odběr nebo zaslání poštou!
  66 %
  Praktický OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY se 72 přihrádkami pro přehledné uložení vašich cenností! Získejte dostatek místa pro náušnice, řetízky, náramky, brože i další doplňky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobní odběr nebo zaslání poštou!

  199 KčKuponPlus.cz slevy

 • DRŽÁK NA KABELKY s 16 háčky! Chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!
  53 %
  DRŽÁK NA KABELKY s 16 háčky! Chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!

  139 KčKuponPlus.cz slevy

 • Účinný pomocník NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zaslat poštou!
  78 %
  Účinný pomocník NA DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ! Získejte zářivě bílý úsměv v pohodlí domova šetrně, pohodlně a hlavně rychle! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zaslat poštou!

  99 KčKuponPlus.cz slevy

 • Úžasný MINI MP3 PŘEHRÁVAČ ve třech designech! Přehrávač s klipem, beruška nebo autíčko! Balení obsahuje přehrávač, sluchátka i kabel! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!
  60 %
  Úžasný MINI MP3 PŘEHRÁVAČ ve třech designech! Přehrávač s klipem, beruška nebo autíčko! Balení obsahuje přehrávač, sluchátka i kabel! Zboží je pro vás připraveno HNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo zaslání poštou!

  159 KčKuponPlus.cz slevy

 • Mariánské Lázně – Hotel Kossuth***, WELLNESS pobyt s POLOPENZÍ a procedurami, platnost kuponu do června!
  41 %
  Mariánské Lázně – Hotel Kossuth***, WELLNESS pobyt s POLOPENZÍ a procedurami, platnost kuponu do června!

  3 490 KčHyperslevy slevy

 • 5 dní v Krkonoších s polopenzí a wellness, babyfri...
  49 %
 • Zima ve Vysokých Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí
  53 %