OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

OHŇOSTROJE, PYROTECHNIKA a SPECIÁLNÍ EFEKTY za nejlepší ceny! Certifikované zboží s 30% slevou od největšího obchodu ve středoevropském regionu se slevovým kupónem za pouhých 49 Kč!!!

Sleva: 31 %
Kde slevu uplatnit
Klásek Trading
U Studia 28, 700 30 Ostrava-Jih, Česká republika
Tel.: +420.776888889
E-mail: pmc@pmcostrava.cz
Web: www.pmcostrava.cz/
Kde koupit?

KuponPlus.cz slevy

Pro která města?

Praha

Sleva byla ukončena

KuponPlus.cz slevy

Podobné slevy

 • Kupon za 39 Kč na 45% slevu na fantastické zákusky a horké nápoje v tradiční Cukrárně v Galerii Myšák, vychutnejte si fantastické dorty, kávu či svařené víno a neopakovatelnou atmosférou evokující styl a kouzlo prvorepublikových interiérů.
  45 %
  Kupon za 39 Kč na 45% slevu na fantastické zákusky a horké nápoje v tradiční Cukrárně v Galerii Myšák, vychutnejte si fantastické dorty, kávu či svařené víno a neopakovatelnou atmosférou evokující styl a kouzlo prvorepublikových interiérů.

  39 KčSlever.cz slevy

 • Nákup za 1300 Kč z celého sortimentu Beate Uhse
  61 %
  Nákup za 1300 Kč z celého sortimentu Beate Uhse

  499 KčSlevomat slevy

 • DRŽÁK NA KABELKY: chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Ušetřete místo a mějte dokonalý přehled! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo poslání poštou!
  60 %
  DRŽÁK NA KABELKY: chytrý způsob ukládání kabelek, který oceníte každý den! Ušetřete místo a mějte dokonalý přehled! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně na Praze 1 nebo poslání poštou!

  119 KčKuponPlus.cz slevy

 • Dovolená ve Vysokých Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí
  49 %
  Dovolená ve Vysokých Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

  2 590 KčSlevoteka.cz slevy

 • MAGICKÉ NATÁČKY: mějte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zaslat poštou!!!!
  65 %
  MAGICKÉ NATÁČKY: mějte dokonalý účes za pár minut! Nosit vlnité vlasy bude odteď hračka! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: vyzvedněte si ho osobně v centru Prahy nebo si ho nechte zaslat poštou!!!!

  79 KčKuponPlus.cz slevy

 • Barvy na vlasy Hot Huez! Držte krok s hollywoodskými hvězdami a oživte svůj účes 4 oblíbenými smývatelnými barvami! Moderní styl ombre si můžete udělat i sama doma! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!
  72 %
  Barvy na vlasy Hot Huez! Držte krok s hollywoodskými hvězdami a oživte svůj účes 4 oblíbenými smývatelnými barvami! Moderní styl ombre si můžete udělat i sama doma! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo zaslání poštou!

  79 KčKuponPlus.cz slevy

 • Praktický OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY se 72 přihrádkami pro přehledné uložení vašich cenností! Získejte dostatek místa pro náušnice, řetízky, náramky, brože i další doplňky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně nebo poslání poštou!
  66 %
  Praktický OBOUSTRANNÝ ORGANIZÉR NA ŠPERKY se 72 přihrádkami pro přehledné uložení vašich cenností! Získejte dostatek místa pro náušnice, řetízky, náramky, brože i další doplňky! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně nebo poslání poštou!

  199 KčKuponPlus.cz slevy

 • BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 5 nebo 8 v 1! Užívejte si nerušený poslech hudby, hraní her i volání po internetu! Perfektní zvuk zaručen! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo poslání poštou!
  BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 5 nebo 8 v 1! Užívejte si nerušený poslech hudby, hraní her i volání po internetu! Perfektní zvuk zaručen! Zboží je pro vás připraveno IHNED K ODBĚRU: osobně v centru Prahy nebo poslání poštou!

  249 KčKuponPlus.cz slevy