Pepa.cz slevy - Hradec Králové

Pepa.cz - slevy pro Hradec Králové
 • Nejlevnější kryolipolýza na trhu! Chcete bezbolestně, trvale a vylepšit Vaší postavu? Zkuste kryolipolýzu! Jedině ta odstraní i geneticky daný tuk a zbaví Vás až 5 kg tuku za měsíc!
  67 %
  Koupeno 143×Ukončeno
  Nejlevnější kryolipolýza na trhu! Chcete bezbolestně, trvale a vylepšit Vaší postavu? Zkuste kryolipolýzu! Jedině ta odstraní i geneticky daný tuk a zbaví Vás až 5 kg tuku za měsíc!

  990 KčPepa.cz slevy

 • NEJLEPŠÍ A NEJLEVĚJŠÍ KRYOLIPOLÝZA NA TRHU! Certifikovaná kryolipolýza 1 partie ve studiu Dermin v Pardubicích ZA POUHÝCH 399 Kč!!! Vaše tukové buňky budou cíleně ničeny unikátním přístrojem TC-1COLD!! Při koupi 5 voucherů ŠESTÝ ZDARMA!
  87 %
  Koupeno 118×Ukončeno
  NEJLEPŠÍ A NEJLEVĚJŠÍ KRYOLIPOLÝZA NA TRHU! Certifikovaná kryolipolýza 1 partie ve studiu Dermin v Pardubicích ZA POUHÝCH 399 Kč!!! Vaše tukové buňky budou cíleně ničeny unikátním přístrojem TC-1COLD!! Při koupi 5 voucherů ŠESTÝ ZDARMA!

  399 KčPepa.cz slevy

 • Stříhání nebo barvení či melír v salonu Petra Benešová v Hradci Králové
  67 %
  Koupeno 48×Ukončeno
  Stříhání nebo barvení či melír v salonu Petra Benešová v Hradci Králové

  199 KčPepa.cz slevy

 • Dvouchodové menu pro jednoho v restauraci Měšťanský Dům ve Svobodě nad Úpou
  40 %
  Ukončeno
  Dvouchodové menu pro jednoho v restauraci Měšťanský Dům ve Svobodě nad Úpou

  od 109 KčPepa.cz slevy

 • Absolutně nejnižší cena v celé republice! Špičková a trvalá laserová epilace (celková likvidace chloupků) třísel a podpaží přístrojem Lightsheer Lumenis DUET (certifikace FDA) za pouhých 990 Kč!
  51 %
  Ukončeno
  Absolutně nejnižší cena v celé republice! Špičková a trvalá laserová epilace (celková likvidace chloupků) třísel a podpaží přístrojem Lightsheer Lumenis DUET (certifikace FDA) za pouhých 990 Kč!

  990 KčPepa.cz slevy

 • Paintballová akce plná adrenalinu čeká jen na vás. Dostanete 100 nábojů, ochrannou masku, nadupanou zbraň, bojový plyn a pro ženy a děti ochranné vesty. Vše bude sledovat rozhodčí a ani o fotografie nebude nouze.
  45 %
  Ukončeno
  Paintballová akce plná adrenalinu čeká jen na vás. Dostanete 100 nábojů, ochrannou masku, nadupanou zbraň, bojový plyn a pro ženy a děti ochranné vesty. Vše bude sledovat rozhodčí a ani o fotografie nebude nouze.

  250 KčPepa.cz slevy

 • Kavitace – neinvazivní liposukce v délce 30 minut vám pomůže shodit přebytečné centimetry v pase a pro ještě větší efekt a destrukci tukových buněk v oblastech problematických partií dostanete navíc ještě 30 minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která nadobro skoncuje s pomerančovou kůží.
  77 %
  Koupeno 40×Ukončeno
  Kavitace – neinvazivní liposukce v délce 30 minut vám pomůže shodit přebytečné centimetry v pase a pro ještě větší efekt a destrukci tukových buněk v oblastech problematických partií dostanete navíc ještě 30 minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která nadobro skoncuje s pomerančovou kůží.

  499 KčPepa.cz slevy

 • REVOLUČNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ BRAZILSKÝM KERATINEM! Tato úžasná světová novinka může i vaše vlasy oživit a zkrášlit, a to za skandálně nízkou cenu 720 Kč!
  40 %
  Ukončeno
  REVOLUČNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ BRAZILSKÝM KERATINEM! Tato úžasná světová novinka může i vaše vlasy oživit a zkrášlit, a to za skandálně nízkou cenu 720 Kč!

  720 KčPepa.cz slevy

 • Kadeřnický balíček pro pány! NOVÁ HŘÍVA ZA PÁR KORUN!! V centru Hradce Králové v kadeřnictví I-styl! Balíček obsahuje mytí střih, masáž vlasové pokožky, styling a finální úpravu! Nejlepší sestřih v nejkratším možném čase!!
  50 %
  Koupeno 24×Ukončeno
  Kadeřnický balíček pro pány! NOVÁ HŘÍVA ZA PÁR KORUN!! V centru Hradce Králové v kadeřnictví I-styl! Balíček obsahuje mytí střih, masáž vlasové pokožky, styling a finální úpravu! Nejlepší sestřih v nejkratším možném čase!!

  125 KčPepa.cz slevy

 • Dopřejte si bylinkovou relaxační masáž zad a krční páteře v délce 50 minut. Ošetření teplým olejíčkem Devatero kvítí s blahodárnými účinky. NAVÍC prohřátí šíje termo-polštářkem. Dokonalé uvolnění pro unavená záda a namáhanou krční páteř.
  51 %
  Koupeno 21×Ukončeno
  Dopřejte si bylinkovou relaxační masáž zad a krční páteře v délce 50 minut. Ošetření teplým olejíčkem Devatero kvítí s blahodárnými účinky. NAVÍC prohřátí šíje termo-polštářkem. Dokonalé uvolnění pro unavená záda a namáhanou krční páteř.

  249 KčPepa.cz slevy

 • 4hodinový vstup na paintball na hřišti v Milovicích
  75 %
  Koupeno 24×Ukončeno
  4hodinový vstup na paintball na hřišti v Milovicích

  129 KčPepa.cz slevy

 • Fitness food menu na celých 20 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.
  25 %
  Ukončeno
  Fitness food menu na celých 20 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.

  4 500 KčPepa.cz slevy

Málo nabídek? Každý den přibývají nové.

Hlídej si tuto sekci a budeme ti posílat novinky, jakmile se objeví.

Robůtek byl vytvořen. Informuje tě o nejzajímavějších slevách.
Načítám...