• Stříhání nebo barvení či melír v salonu Petra Benešová v Hradci Králové
  67 %
  Ukončeno
  Stříhání nebo barvení či melír v salonu Petra Benešová v Hradci Králové

  od  199 KčPepa.cz slevy

 • Nejlevnější kryolipolýza na trhu! Chcete bezbolestně, trvale a vylepšit Vaší postavu? Zkuste kryolipolýzu! Jedině ta odstraní i geneticky daný tuk a zbaví Vás až 5 kg tuku za měsíc!
  67 %
  Ukončeno
  Nejlevnější kryolipolýza na trhu! Chcete bezbolestně, trvale a vylepšit Vaší postavu? Zkuste kryolipolýzu! Jedině ta odstraní i geneticky daný tuk a zbaví Vás až 5 kg tuku za měsíc!

  990 KčPepa.cz slevy

 • Fitness food menu na celých 20 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.
  25 %
  Ukončeno
  Fitness food menu na celých 20 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.

  4 500 KčPepa.cz slevy

 • Kadeřnický balíček pro pány! NOVÁ HŘÍVA ZA PÁR KORUN!! V centru Hradce Králové v kadeřnictví I-styl! Balíček obsahuje mytí střih, masáž vlasové pokožky, styling a finální úpravu! Nejlepší sestřih v nejkratším možném čase!!
  50 %
  Ukončeno
  Kadeřnický balíček pro pány! NOVÁ HŘÍVA ZA PÁR KORUN!! V centru Hradce Králové v kadeřnictví I-styl! Balíček obsahuje mytí střih, masáž vlasové pokožky, styling a finální úpravu! Nejlepší sestřih v nejkratším možném čase!!

  125 KčPepa.cz slevy

 • Dopřejte si bylinkovou relaxační masáž zad a krční páteře v délce 50 minut. Ošetření teplým olejíčkem Devatero kvítí s blahodárnými účinky. NAVÍC prohřátí šíje termo-polštářkem. Dokonalé uvolnění pro unavená záda a namáhanou krční páteř.
  51 %
  Ukončeno
  Dopřejte si bylinkovou relaxační masáž zad a krční páteře v délce 50 minut. Ošetření teplým olejíčkem Devatero kvítí s blahodárnými účinky. NAVÍC prohřátí šíje termo-polštářkem. Dokonalé uvolnění pro unavená záda a namáhanou krční páteř.

  249 KčPepa.cz slevy

 • NEJLEPŠÍ A NEJLEVĚJŠÍ KRYOLIPOLÝZA NA TRHU! Certifikovaná kryolipolýza 1 partie ve studiu Dermin v Pardubicích ZA POUHÝCH 399 Kč!!! Vaše tukové buňky budou cíleně ničeny unikátním přístrojem TC-1COLD!! Při koupi 5 voucherů ŠESTÝ ZDARMA!
  87 %
  Ukončeno
  NEJLEPŠÍ A NEJLEVĚJŠÍ KRYOLIPOLÝZA NA TRHU! Certifikovaná kryolipolýza 1 partie ve studiu Dermin v Pardubicích ZA POUHÝCH 399 Kč!!! Vaše tukové buňky budou cíleně ničeny unikátním přístrojem TC-1COLD!! Při koupi 5 voucherů ŠESTÝ ZDARMA!

  399 KčPepa.cz slevy

 • Nechte své vlasy hýčkat v rukách profesionálů a značkové vlasové kosmetiky L´oreal, Matrix a Revlon. Balíček špičkových kadeřnických služeb obsahuje barvení nebo melír, mytí, střih, foukanou, hloubkovou regeneraci a finální styling účesu.
  67 %
  Ukončeno
  Nechte své vlasy hýčkat v rukách profesionálů a značkové vlasové kosmetiky L´oreal, Matrix a Revlon. Balíček špičkových kadeřnických služeb obsahuje barvení nebo melír, mytí, střih, foukanou, hloubkovou regeneraci a finální styling účesu.

  399 KčPepa.cz slevy

 • Senzační nabídka pro krásné vlasy!!! Využijte perfektní nabídku na kadeřnický balíček 5v1 za fantastických 399 kč!!! V ceně je barvení nebo melír, mytí, foukaná, regenerace a finální styling účesu!!!
  60 %
  Ukončeno
  Senzační nabídka pro krásné vlasy!!! Využijte perfektní nabídku na kadeřnický balíček 5v1 za fantastických 399 kč!!! V ceně je barvení nebo melír, mytí, foukaná, regenerace a finální styling účesu!!!

  399 KčPepa.cz slevy

 • Fotografování rodin a dětí se zkušeným fotografem v okolí Hradce Králové a Pardubic
  40 %
  Ukončeno
  Fotografování rodin a dětí se zkušeným fotografem v okolí Hradce Králové a Pardubic

  od  360 KčPepa.cz slevy

 • Kavitace – neinvazivní liposukce v délce 30 minut vám pomůže shodit přebytečné centimetry v pase a pro ještě větší efekt a destrukci tukových buněk v oblastech problematických partií dostanete navíc ještě 30 minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která nadobro skoncuje s pomerančovou kůží.
  77 %
  Ukončeno
  Kavitace – neinvazivní liposukce v délce 30 minut vám pomůže shodit přebytečné centimetry v pase a pro ještě větší efekt a destrukci tukových buněk v oblastech problematických partií dostanete navíc ještě 30 minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která nadobro skoncuje s pomerančovou kůží.

  499 KčPepa.cz slevy

 • Fitness food menu na celých 10 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.
  25 %
  Ukončeno
  Fitness food menu na celých 10 dní s rozvozem zdarma po celém Hradci Králové.

  2 250 KčPepa.cz slevy

 • Hostina z 1,4 kg pečených žeber a 1 kg ovarových kolen
  51 %
  Ukončeno
  Hostina z 1,4 kg pečených žeber a 1 kg ovarových kolen

  379 KčPepa.cz slevy

Málo nabídek? Každý den přibývají nové.

Hlídej si tuto sekci a budeme ti posílat novinky, jakmile se objeví.

Robůtek byl vytvořen. Informuje tě o nejzajímavějších slevách.
Načítám...